به فروشگاه دیباکو خوش آمدید !

زیتون کنسروی سایز درشت

۱۹۰۰۰تومان
ویژگی ها

    1. کنسروی
    2. سایز درشت
    3. هسته دار

زیتون کنسروی سایز درشت (سوپر) با کیفیت عالی از شهرستان طارمپیشنهادی توسط ۹ خریدار

موجود در انبار

آماده ارسال

«زیتون» این میوه باستانی، از دیرباز جایگاه ویژه ای درمیان فرهنگها و ملل مختلف داشته است، این محبوبیت و علاقه خاص به علت خاصیت های دارویی، استفاده ی خوراکی و نماد فرهنگی در میان مردم بوجود آمده است.
امروزه در ایران زیتون و محصولات فرآوری شده از آن را به دلیل طعم منحصربه فرد، ارزش تغذیه ای و خواص طبی شگفت انگیز و جایگاه ویژه ای در میان همه سلایق پیدا کرده است.
زیتون پس از فرآوری اولیه و تلخی زدایی به شکل های مختلفی عرضه میشود که از جمله ی این محصولات میتوان زیتون پرورده، شکسته، بی هسته، یونانی، عسلی و... را نام برد که شرکت دیباکو با به کار گرفتن روشهای علمی نوین اقدام به تولید این محصولات با کیفیت عالی کرده است.
دیباکو با در نظر گرفتن سلایق و طبع های مختلف اقدام به ایجاد فرمولاسیونهای کاملا استاندارد، سالم و خاص میکند که با استقبال گسترده علاقه مندان به زیتون مواجه شده.
تمامی ترکیبات و مواد اولیه موجود در انواع محصولات ما قبل از ورود به چرخه تولید در آزمایشگاه مجهز شرکت توسط کادر متخصص آزمایشگاهی مورد آزمایش های میکروبی و شیمیایی قرار میگیرند اما ما به این روند بسنده نمیکنیم و پس از آماده شدن محصول نهایی بررسی های کنترل کیفیت روی آن انجام داده و سپس محصولات خود را روانه بازار میکنیم.

  1. کنسروی
  2. سایز درشت
  3. هسته دار

نظرات

دیدگاه بگذارید

برای ثبت نظر وارد شوید

محصولات مرتبط


اشتراک در خبرنامه ماارسال کدهای تخفیف به ایمیل شما

تمامی حقوق مطالب و تصاویر نزد دیباکو محفوظ می باشد.