به فروشگاه دیباکو خوش آمدید !

سوالات متداول


۱. چرا قیمت محصولات عرضه شده در دیباکو پایینتر از قیمت فروشگاه های موجود در سطح کشور هست؟
به دلیل عرضه مستقیم آن ها از منطقه تولید کننده به تمام نقاط ایران که باعث حذف سود های کلان دلال ها و گران فروشان شده.

۲. برخی محصولات با قیمت های پایینتر از دیباکو به فروش می رسد دلیل قیمت بالاتر محصولات شما چیست؟
ما هیچ یک از محصولات خود را با سود غیرمنصفانه و بالا، قیمت گذاری نمی کنیم و همواره سعی در کاهش سود و جبران از طریق افزایش فروش داریم، دلیل این نوع تفاوت قیمت، اصل بودن محصولات بوده و ما هر محصولی را با نام اصلی و ترکیبات خالص به فروش می رسانیم تا علاوه بر جلب رضایت، تجربه خریدی لذت بخش را به مشتری هدیه دهیم. متاسفانه در اکثریت موارد فروشندگان به صورت آگاهانه یا غیرعمدی محصولات دارای ناخالصی یا تقلبی را به عنوان محصول خالص و اصل به فروش می رسانند و با کاهش قیمت محصول مشتری را مجاب به خرید آن می کنند.

۴. نحوه تشخیص محصولات تقلبی و دارای ناخالصی به چه صورت می باشد؟
مواد اولیه تهیه شده توسط ما به صورت کامل در آزمایشگاهی پیشرفته زیر نظر کادری متخصص آزمایش شده و پس از تایید وارد چرخه فرآوری می شوند، همچنین در بخش وبلاگ و آموزشی فروشگاه راه های تشخیص و آزمایش خانگی محصولات غذایی برای مشتریان گرامی قرار گرفته است.

۵. امکان خرید یا بازدید حضوری وجود دارد؟
بله، نمایشگاه محصولات با امکان خرید کلی و جزئی در محل کارخانه دایر می باشد که از لحاظ دسترسی در شرایط عالی قرار دارد، آدرس در قسمت آدرس قرار گرفته. نمایشگاه و دفتر تهران نیز با همراهی شما عزیزان بزودی افتتاح خواهد شد.

۶. چرا برخی از محصولات با چند قیمت و کیفیت به فروش گذاشته شده؟
همانطور که بارها گفته شد هدف ما صداقت و ایجاد اعتماد هست، در همین جهت همه محصولات با اسم و مشخصات اصلی خود به فروش می رسد تا خود شما با توجه به شرایط مختلف قادر به انتخاب محصول مورد نظر باشید.

۷. محدودیت های در نظر گرفته شده در حجم ارسالی برخی کالا ها به چه دلیل هست؟
به دلیل فشار کاری بالا برای آماده سازی این کالاها در حجم پایین که باعث کند شدن روند رسیدگی به سفارشات و افزایش هزینه پست می شود.

۸. امکان ارائه نمونه محصولات جهت تست وجود دارد؟
بله، با مراجعه به دفتر و نمایشگاه محصول مورد نظر جهت تست و آزمایش در اختیار شما قرار خواهد گرفت، و برای ارسال پستی نمونه با شماره تلفن فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

اشتراک در خبرنامه ماارسال کدهای تخفیف به ایمیل شما

تمامی حقوق مطالب و تصاویر نزد دیباکو محفوظ می باشد.